Predaj lístkov na Nestville Open Fest 2024 je spustený.

Čokoládové fondue, alebo aj čokoládová fontána pre vás, určite nie je nič nové. Stretávame sa s ním čoraz častejšie. Na narodenínových oslavách, svadbách alebo v čokoládovňách, ako je tá naša, v Nestville Chocolate, kde je jednou z najobľúbenejších pochúťok našich náštevníkov. Preto sme vybrali 5 dôvodov, prečo ho vyskúšať ešte tieto Vianoce aj u vás doma.


1. Čokoládové fondue povzbudí deti k jedeniu ovocia

Na stolíku máte prichystanú misu s ovocím. Mandarinky, pomaranče, alebo ananás a banány. Dáte si námahu s aranžovaním, alebo ho nakrájate, aby ste najmenších z rodiny, povzbudili k zdravej strave.

Avšak žiadna reakcia. Hneď vedľa je tácka plná koláčov a na stromčeku salónky. Všetci vieme, kde smeruje pozornosť vašich detí. 

Už sa tomu ani nečudujete, však? Mnohí to veľmi dobre poznáme. Nie je dôvod hádzať flintu do žita. Práve naopak. Ovocie tieto Vianoce s malou pomocou neostane bez povšimnutia.

Postavte do stredu stola keramickú nádobu s čokoládou, zapáľte sviečku a sledujte. Stavíme sa s vami o čokoládu, že tácka s vianočným pečivom, stratí svoju moc a vy budete môcť bez obáv, pripraviť viac ovocia pre vašich drobcov. Smelo do toho!

2. S čokoládovým fondue prekvapíte svojich blízkych 

Ako na Vianoce potešiť svojich najbližších? Odpoveď hľadáme v ozdobách, stromčekoch, svetielkach, dačerkoch…

Čo tak skúsiť chutnejšiu možnosť a využiť jedinečnú príležitosť, ako vyčariť iskričky v očiach vašich najbližších?

Pripravte si ovocie, piškóty alebo oplátky spolu s čokoládovým fondue.

Prekvapenie, ktoré poteší najmenších, ale aj nás dospelých.

3. Zníži tempo vianočného zhonu

Domáca sada pre čokoládové fondue

Poznáte to. Meníte ozdoby na stromčeku. Kuchtíte nové dobroty. Skúmate možnosti, ako svojich blízkych potešiť tento rok.

Možno sa aj vy strácate, pri predstave na ten zhon.

Navrhujeme spomaliť a pomôcť si jednoduchým riešením.

Z veľkej škály koláčov vyraďte jeden druh a dajte šancu čokoládovému fondue.

Jednoduchým spôsobom tak získate pár hodín pre seba.

Tak neváhajte!

4. Čokoládové fondue spojí rodinu dokopy

Počas sviatkov je každý rád, že prichádza útlm a väčšinou to skončí rovnako. Mama sa stiahne do spálne k vianočným filmom s romantickým nádychom, deti sú pri počítačoch, alebo mobiloch a otcovia sú radi, že sa ukáže voľná chvíľa pre športové prenosy.

Radi by ste to zmenili a trávili čas spolu? Nič nie je nemožné. Stačí len nájsť niečo, čím nepohrdne nikto z rodiny. Skúste tento rok čokoládové fondue.

Nakrájajte ovocie alebo prichystajte marshmello, priložte vydličky pre každého člena rodiny a užívajte si spoločné chvíle.

5. Povzbudí romantickú atmosféru a poteší partnera

čokoládové fondue s ovocím. banány, jahody, marshmelo

Sú to vaše prvé Vianoce s partnerom vo dvojici? Prichádza váš prvý spoločný štedrý večer? Ak máte tieto úžasné chvíle pred sebou, pripravte pre vašu polovičku jedno milé prekvapenie naviac. 

Jednoduchým čokoládovým fondue, ktoré je hotové v priebehu chvíle, vyčaríte úsmev na vašich tvárach a vytvoríte momenty, na ktoré budete spomínať v ďalších rokoch spoločného života. 

Aj v tomto bode stavíme čokoládu na to, že to bude jeden z najkrajších zážitkov týchto Vianoc.

Vianoce sú o prítomnosti najdrahších

Nech už chystáte čokoľvek, nezabúdajte. Najkrajšie chvíle nie sú o darčekoch, ani výzdobe. Sú o spoločne strávených chvíľach v pokoji a radosti z prítomnosti najdrahších.

Najlepším spôsobom, ako ich spríjemniť, je nájsť, čo nás spája. Občas to sú práve tak jednoduché veci, ako čokoládové fondue. 

Veríme, že každého z vás čakajú chvíle radosti a pokoja. Šťastné a veselé!

Viac z diania v našej čokoládovni Nestville Chocolate nájdete na našom profile na Facebooku alebo Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kde nás nájdete

ADRESA

Nestville Chocolate

Hniezdne 471
065 01 Hniezdne
Slovensko

PONDELOK – ŠTVRTOK

10 00 - 20 00

PIATOK – NEDEĽA

10 00 - 22 00