Detské ihrisko

Zažite so svojími detičkami nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva na detskom exteriérovom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate.

Ihrisko obklopené slivkovým sadom disponuje visiacimi a pružinovými hojdačkami, preliezačkami, lanovou pyramídou, šmýkačkami i dreveným domčekom s toboganom. Najväčšou dominantou nášho ihriska je drevené bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou, pavúčou stenou a balančnými prvkami.

Všetky atrakcie detského ihriska poskytujú nielen bezpečnú zábavu, ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek. Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou úsmev na perách. A kým sa budú oni zabávať vy môžete relaxovať a vychutnať si svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.

Zábava

Všetky atrakcie detského ihriska poskytujú nielen bezpečnú zábavu ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek.

Radosť

Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou úsmev na perách.

Relax

A kým sa budú oni zabávať vy môžete relaxovať a vychutnať si svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.

Narodeninová párty v Nestville Chocolate

Relaxujte a nechajte si pripraviť od nás narodeninovú párty pre vaše dieťa. Postaráme sa o prípravu, zábavu a stravu.
S nami vaše dieťa zažije oslavu o akej vždy snívalo, vrátane výzdoby podľa jeho predstáv a ďalších zábavných atrakcií – napríklad kúzelníka, maľovanie na tvár a mnoho iného. Tvoríme spolu s vami jedinečné spomienky na váš najdôležitejší deň v roku.

Kde nájdete detské ihrisko Nestville Park?