Predaj lístkov na Nestville Open Fest 2024 je spustený.

Obľúbené miesto na trávenie príjemných chvíľ s rodinou. Pre iných najlepšia čokoláda v širokom okolí. Pre prakticky zmýšľajúcich miesto, kde si vďaka pár klikom, objednajú obľúbené pochúťky k sebe domov. 

Nestville Chocolate má mnoho podôb. My vám dnes predstavíme každú z nich.

Spoločne si odpovieme na otázku: “Čo sa skrýva za Nestville Chocolate?”

Výroba belgickej čokolády

Nestville Chocolate je miesto, odkiaľ sa denne šíri vôňa čokolády. Pochopiteľne! Keďže na tomto mieste ručne vyrábame pravú belgickú čokoládu z tých najkvalitnejších surovín. 

Čokoládu tu nájdete v každom skupenstve. Pevnú aj tekutú. Horkú aj mliečnu. Bielu aj ruby. Tabuľkové čokolády, fondue aj lízanky. Pralinky aj dragee, alebo čokoládové chipsy. Všetko prvotriedné druhy čokolády, aké v obchode bežne nenájdete.

Teraz si skúste predstaviť, ako si pochutnávate na čokoládovom fondue s ovocím a zároveň sledujete cez sklenenú stenu cukrárov, priamo pri tvorbe tých najchutnejších čokoládových dobrôt. Presne takúto možnosť majú naši návštevníci počas celého roka.

Miesto, s úžasnou atmosférou

Priestory Nestville Chocolate sú ideálne miesto pre rodinný výlet, oslavy, posedenia či workshopy alebo firemné akcie. 

Najviac sa tomuto miestu potešia tí najmenší. Deti si priestory Nestville Chocolate užívajú plnými dúškami. Všade, kam ich oči dovidia, sú dobroty z čokolády. Hotová rozprávka 🙂

Spoza baru sa o vašu dobrú náladu starajú naše milé čašníčky. Miešaný drink alebo vynikajúca káva?  Žiaden problém!

Čo dokáže rozžiariť radosť v očiach rodičov je množstvo aktivít, ktorým sa ich deti môžu venovať, kým si pochutnajú na dobrej káve.

Deti určite ocenia nádherné detské ihrisko. Nájdu v ňom hojdačky, preliezky, lanovú pyramídu, šmýkačky aj dreveným domčekom s tobogánom. 

Najväčšou dominantou detského ihriska je drevené bocianie hniezdo s tobogánovou šmýkačkou a pavúčou stenou. 

Okrem ihriska máme mnoho atrakcií a tematických víkendov,  ktoré pre vás v priebehu roka chystáme. Vytvárame jedinečný priestor, ktorý spája chuť kvalitnej čokolády, jej históriu a výrobu na jednom mieste so širokou ponukou zážitkov a atrakcií.

Čokoláda na dosah z vášho domova

Nestville Chocolate je miesto vzdialené zopár klikov. V dnešnej dobe máme možnosti byť k sebe blízko aj keď sme na druhej strane Slovenska. Tieto možnosti využívame aj u nás v Nestville Chocolate. Ak vám naša pravá belgická čokoláda zachutila, alebo vás oslovila, využite možnosť objednať si ju jednoducho z nášho E-shopu

Aj keď je dnešná doba hektická, kúsok dobrej čokolády máte kedykoľvek nadosah. A to ani nemusíte opustiť pohodlie vášho domova. Stačí si vybrať z našej ponuky. 

Každým rokom sa snažíme pretaviť ručne vyrábanú belgickú čokoládu na váš zážitok. Či už je to chuťový zážitok z čokolády u vás doma, alebo príjemná skúsenosť z našich priestorov. Neváhajte preto a vyberte jednu z možností ako nás a našu čokoládu bližšie spoznať. 

Viac z diania v našej čokoládovni Nestville Chocolate nájdete na našom profile na Facebooku alebo Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kde nás nájdete

ADRESA

Nestville Chocolate

Hniezdne 471
065 01 Hniezdne
Slovensko

PONDELOK – ŠTVRTOK

10 00 - 20 00

PIATOK – NEDEĽA

10 00 - 22 00